SERWIS OKUĆ

SERWIS OKUĆ

 

 

Nawet najlepsze i najwyższej jakości okna mogą ulec różnego rodzaju uszkodzeniom. Na szczęście w takiej sytuacji nie trzeba wymieniać ich na nowe – wystarczy wybrać nasz serwis okien. Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do spółdzielni mieszkaniowych, firm, instytucji państwowych, firm deweloperskich, budowlanych, a także do zarządców zabytków.

Gwarantujemy kompleksowy serwis okien zarówno gwarancyjny, jak i już po wygaśnięciu okresu gwarancji. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonane solidnie i na najwyższym poziomie. Oferujemy serwis okien drewnianych, PCV, zarówno o profilach nowoczesnych, jak i okien zabytkowych czy stylizowanych, mówiąc krótko, wszelkich możliwych, nawet tych najbardziej nietypowych.

W ramach naszych usług oferujemy między innymi regulację okien, wymianę, konserwację lub naprawę okuć okiennych (możemy zamontować także dodatkowe okucia, np. z hamulcem lub z klamką z kluczem). Ponadto nasz serwis okien to możliwość różnego rodzaju przeróbek okien, wedle oczekiwań klienta, a także montaż uszczelek, montaż i wymiana szyb, montaż wywietrzników okiennych, wymiana spróchniałej lub uszkodzonej części stolarki okiennej, dzięki której nie trzeba będzie wstawiać nowego okna, malowanie i konserwacja, montaż kilkustopniowej uchylności, a także wiele innych czynności, które pozwalają nie tylko zreperować uszkodzone okno, ale też dostosować je do swoich potrzeb.

Nasz serwis okien to gwarancja najwyższej jakości, o czym świadczy wykwalifikowany i doświadczony personel, najlepsze i nowoczesne narzędzia pracy, a także certyfikaty i referencje wielu zadowolonych klientów.

ZADZWOŃ kom. 601-76-86-56

Pomiar i wycena w cenie montażu tel. 601768656