Okna plastikowe

Okna drewniane
Okna plastikowe
Drzwi zewnętrzne
Serwis okien

Okna plastikowe

Okna wykonane z plastiku to propozycja dla klientów, którzy cenią sobie solidne oraz ekonomiczne rozwiązania.

Z jednej strony są one dużo tańsze niż drewniane oraz dostępne w bogatej bazie kształtów, kolorów i rozmiarów, z drugiej natomiast okna plastikowe pozwalają wyraźnie obniżyć rachunki za ogrzewanie. Są one bardzo szczelne, ale jednocześnie dają możliwość stworzenia mikrowentylacji, która pozwala wymienić powietrze na świeże bez potrzeby wietrzenia.

Oferowane przez nas okna plastikowe są wykonane na bazie wytrzymałych i najwyższej jakości profili.

Gwarantujemy materiał, który nawet po wielu latach wygląda tak samo estetycznie, jak w dzień montażu. Jedynym warunkiem jest to, by raz na jakiś czas przemyć je delikatnym środkiem czyszczącym – nie potrzebne są żadne inne preparaty pielęgnacyjne, malujące czy konserwujące.

Proponowane tu okna plastikowe są odporne na wpływ zmiennych czynników atmosferycznych, a zwłaszcza na deszcze, mrozy i promienie słoneczne.

Ale na tym nie kończy się wytrzymałość oferowanych tu produktów. Nasze okna plastikowe są także odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy zabrudzenia, a także na działanie owadów, grzybów i pleśni. Warto również zaznaczyć, że materiał PCV, z którego są one wykonane, jest niepalny, dzięki czemu okna mają właściwości wygaszające ogień.

Oferujemy nie tylko funkcjonalne i najwyższej jakości okna plastikowe, ale także indywidualne i fachowe podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które maksymalnie spełni oczekiwania danego klienta.

 

Wymiana okien w już istniejących budynkach nie jest obowiązkiem, jednak pozwoli nam na duże oszczędności.

Co prawda kupno i montaż nowych okien dla całego mieszkania to spory wydatek, jednak jeśli postawimy na jakość, będzie to inwestycja na długie lata, która w dodatku nam się zwróci.

 

 

Tym, na co w pierwszej kolejności zwraca się uwagę przy wyborze okien jest ich "ciepło". Wysokiej jakości okna oraz odpowiedni montaż pozwalają na zaoszczędzenie na energii cieplnej w sezonie grzewczym, ponieważ ciepło z pomieszczeń nie ucieka na zewnątrz, a zimne powietrze z podwórka nie dostaje się do wnętrza mieszkania.

Dodatkowo od okien wymagamy także by izolowały nas od hałasu z zewnątrz, zwracamy również uwagę na ich walory estetyczne. Do wyboru mamy okna PCV oraz okna drewniane i choć panuje powszechne przekonanie, że lepsze są te pierwsze, nie oznacza to, że nie warto w ogóle zwrócić uwagi na okna wykonane z drewna - każde z tych dwóch mają zarówno swoje wady, jak i zalety.

Okna wykonane z plastiku są bardzo szczelne, należy jednak pamiętać, że zbyt duża szczelność może doprowadzić do tego, że pomieszczenia w domu będą zbyt wilgotne, a to, jak wiadomo, prosta droga do rozwoju grzybów. Tworzywo PCV wykorzystane do budowy okien musi koniecznie być dobrej jakości, ponieważ słabe jakościowo PCV prędko zniszczeje, wystawione na działanie promieni słonecznych i pojawią się odbarwienia. Plastik nie pasuje też do każdego rodzaju wnętrza.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o okna drewniane, ważną zaletą jest to, że wykonane z naturalnego materiału, nie wydzielają toksycznych substancji, co dzieje się z oknami z PCV w przypadku pożaru. Drewno jest też lepszym izolatorem od PCV. Jest także materiałem niezwykle wytrzymałym. Również w przypadku drewna ważne jest zwrócenie uwagi na jego jakość - nie powinno mieć pęcherzyków żywicy. Drewno jest bardziej eleganckie od PCV, jednak wymaga też większej ilości zabiegów pielęgnacyjnych - co kilka lat konieczne jest malowanie ramy.

Wybór materiału na okna zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań, jednak nie warto z góry odrzucać drewna na rzecz plastiku. W kwestii materiału na okna, Poznań jest miastem, w którym przeważają te wykonane z PCV, jednak również okna drewniane mają swoich zwolenników, a w przypadku budynków zabytkowych są one wręcz nieodzowne.

 

 

OKNASTAM

Oferujemy Państwu okna wyprodukowane przez cenionych w branży producentów wraz z fachowym montażem przez nasze ekipy mogące pochwalić się długoletnim doświadczeniem.

Posiadamy bogatą ofertę okien wykonanych zarówno z plastiku jak i drewnianych. Każdy produkt został przez nas starannie wyselekcjonowany spośród modeli dostępnych na rynku, dlatego nasze okna są najwyższej jakości. Doświadczenie uzyskane przy ich montażu również gwarantuje Państwu staranność ich osadzenia w otworach okiennych, bez przykrych konsekwencji złego montażu okien. Oferujemy również serwis okien w Poznaniu.

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy naszą pełna ofertę

Do najczęściej wybieranych okien należą okna plastikowe, które przy wybraniu odpowiednich profili mogą być naprawdę ciepłe i zarazem wytrzymałe.

Okna plastikowe cieszą się niemalejącym powodzeniem głównie ze względu na łatwość w ich użytkowaniu i pielęgnacji. Dodatkowo bez problemu można dopasować takie okno do swojego wnętrza za pomocą odpowiedniej stylizacji - dzięki specjalnym okleinom wcale nie musimy mieć białych okien! Klienci najczęściej wybierają profile trzykomorowe, jednak nasze doświadczenie wskazuje na to, że lepszym wyborem są profile pięcio- lub sześciokomorowe, co też polecamy naszym klientom.

 

 

By okna plastikowe nie okazały się nietrafionym wyborem, należy decydować się na te, pochodzące od sprawdzonych producentów z długoletnim doświadczeniem na rynku, oferujących możliwie najlepsze warunki gwarancji.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest wysoka jakość okien, dlatego nasza firma zajmuje się montażem profili wyłącznie od cenionych w branży producentów. Jednym z nich jest niemiecka firma VEKA, z której oferty każdy może wybrać coś dla siebie. Profile tej firmy są wysoko cenione nie tylko na rodzimym gruncie i w Polsce, ale także w innych częściach Europy. Znaleźć wśród nich można zarówno wygrywające wszystkie branżowe konkursy okna przeznaczone dla mających wysokie wymagania klientów, a będące odzwierciedleniem aktualnych trendów architektonicznych oraz nowych dokonań z zakresu stolarki okiennej, ale również okna, na które może pozwolić sobie każdy, a które jednocześnie mają zadowalającą jakość, elegancki wygląd i spełniają wszelkie wymagania norm europejskich.

Nie pozostajemy jednak obojętni wobec godnych polecenia producentów okien z Polski, dlatego zajmujemy się także montażem okien takich firm jak m. in. DRUTEX S.A.

Okna plastikowe - firma OKNASTAM

Jeśli chodzi o okna plastikowe to Poznań jest głównym terenem naszych działań, jednak świadczymy usługi montażowe także w innych miejscowościach ościennych, bądź w szczególnych przypadkach nawet i daleko w Polsce.

Chcąc skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie bądź bezpośrednio do odwiedzenia naszego biura. Naszym atutem jest dziewiętnastoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zapewnić Państwa, że nasze ekipy montażowe składają się z najlepszych pracowników doskonale znających się na swoim fachu. Naszym głównym celem jest sprawienie, by nasz klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy, dlatego dbamy o jej wysoką jakość.

Pomiar i wycena w cenie montażu tel. 601768656