Okna i drzwi

Okna drewniane
Okna plastikowe
Drzwi zewnętrzne
Serwis okien

Okna i drzwi

ikona

Okna plastikowe są częstym wyborem ze względu na małą uciążliwość ich obsługi i konserwacji.

 

Aby takie okno było naprawdę dobrym rozwiązaniem proponujemy zastosowanie profili 5 i 6 - komorowych.

Są one grubsze, cieplejsze i bardziej wytrzymałe w porównaniu z profilami 3 - komorowymi.

Okno PCV może mieć wygląd klasyczny lub stylizowany.

Okno PCV nie musi być białe możemy zastosować okleinę jednostronną lub dwustronną i ozdobić ją sproszami wewnętrznymi i oklejanymi.
Duże znaczenie ma jakość zastosowanego profilu okiennego co ma wymierny wpływ na czas bezproblemowego użytkowania okna.

Na rynku oferowane są produkty o bardzo różnych standardach jakościowych.
W naszej ofercie znajdują się okna wyłącznie sprawdzonych producentów profili z bardzo dobrymi warunkami gwarancji.

Duże znaczenie w codziennym użytkowaniu okna PCV ma również odpowiedni montaż profilu.

Nasze ekipy montażowe mają wieloletnie doświadczenie na tym polu.

ZOBACZ NAJNOWSZE PROFILE OKIEN PCV!

IGLO ENERGY

Iglo energy - nowość

Okno energooszczędne IGLO ENERGY zapewnia doskonały poziom izolacyjności termicznej, a optymalna siedmiokomorowa (ilość i wielkość) budowa profili GL System o głębokości zabudowy 82 mm w połączeniu z nowoczesnym pakietem szybowym oraz innowacyjnym systemem uszczelnienia okna stanowi nowość na światowym rynku stolarki.

 
Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. DRUTEX zastosował innowacyjne wzmocnienie termiczne wykonane z włókna szklanego, które minimalizuje powstanie mostków termicznych, a dzięki temu pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej, dzięki czemu IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. IGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.
 
IGLO ENERGY to również rewolucja w zakresie takich parametrów jak wodoszczelność, przepuszczalność powietrza i odporność na wiatr. W przypadku najtrudniejszej z kategorii jaką jest wodoszczelność okno uzyskało wynik 1200 Pa, co potwierdza doskonałe właściwości odnośnie szczelności okna w każdych warunkach atmosferycznych, w tym również w ulewnych deszczach.
*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego).

Profile IGLO 5 oraz IGLO CLASSIC o najwyższej KLASIE A ze specjalnym wzmocnieniem - Profil 6 komorowy

Okna IGLO 5 oraz IGLO CLASSIC to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody, wygrywać konkursy oraz testy branżowe. Trzykrotnie zdobyły nagrodę Jakość Roku i zajmują I miejsce w rankingu . Pod względem zastosowanych technologii, żadne inne okna nie są w stanie z nimi konkurować. Okna IGLO 5 oraz IGLO CLASSIC to nasz flagowy, wysoce energooszczędny produkt będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej, spełniający wszelkie wymagania architektów oraz inwestorów indywidualnych.

 

tagi: okna Poznań

Okna VP70

 

to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Okna z tej serii spełniają wszystkie europejskie normy. Są także klasyczne i eleganckie, dzięki czemu wkomponują się w niemal każde wnętrze. Główną zaletą tej serii okien jest wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła, co w połączeniu z bardzo dobrą izolacją hałasu oznacza spełnienie marzeń wszystkich, którzy cenią sobie ciepło i ciszę domowego ogniska.

tagi: okna plastikowe Poznań

Okna PVC z profilem GL SYSTEM

okna PCV Poznań

Okna PVC z profilem GL SYSTEM to pięciokomorowy system o głębokości ramy 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia świetną izolację termiczną. Okna PVC IGLO5 wykonane w systemie GL SYSTEM oferowane są w różnych kształtach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC. GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. System jest dostępny w wersji pólzlicowanej o głębokości ramy 70mm i skrzydła 80mm.

Pomiar i wycena w cenie montażu tel. 601768656