Rolety

Rolety

 

Oferujemy szeroki wybór rolet, które spełniają obecnie szeroki wachlarz zadań.

 

  • Rolety chronią przed słońcem, zdobią elewacje domu, zimą zapewniają mniejszy ubytek ciepła na zewnątrz budynku, zapewniają również prywatność i chronią przed warunkami zewnętrznymi
  • Gdy o roletach pomyśli się na etapie wznoszenia murów i zostanie zostawiona przestrzeń na kasetę, można zastosować system do dwustronnej zabudowy kasety. Dzięki niemu kaseta rolety nie jest widoczna ani z zewnątrz ani od środka pomieszczenia.
  • Rolety mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie co ułatwia codzienne ich użytkowanie.

 

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie cieszące się rosnącym zainteresowaniem nie tylko w przypadku większych inwestycji i domów wolnostojących, ale także coraz częściej w mieszkaniach w domach wielorodzinnych i blokach. Największą zaletą rolet zewnętrznych, określanych często również jako antywłamaniowe, jest właśnie to, że skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem. Dawniej, szczególnie w blokach, stosowano kraty, jednak obecnie ich miejsce zajmują rolety, które mają wyższe walory estetyczne, a także, w sytuacjach granicznych, jak np. pożar, nie stanowią przeszkody dla domowników.

 

 

 

Rolety Poznań

Chcąc pewnie zabezpieczyć się przed włamaniem warto zainwestować w rolety. Poznań jest miastem, w którym często dochodzi do włamań do posesji, a najprostszym sposobem wykorzystywanym przez włamywaczy jest uszkodzenie okna. Rolety zewnętrzne zabezpieczają okna przed wybiciem i choć nie są one nie do sforsowania, to znacznie spowalniają działania włamywacza i narażają je na hałas, dzięki któremu można liczyć na interwencję sąsiadów. Prawdziwy hałas może wzniecić zamontowanie systemu alarmowego, który uruchamia się, kiedy przy zamkniętych roletach dochodzi do próby włamania.

 

Zabezpieczenie przed włamaniem to tylko jedna z zalet rolet zewnętrznych. Kolejną, bardzo często wymienianą jest spore zmniejszanie strat ciepła. Rzecz jasna, za straty ciepła przede wszystkim odpowiadają źle dobrane lub zamontowane okna, jednak jeżeli nie można im niczego zarzucić, zamontowanie rolet zewnętrznych jeszcze bardziej poprawia zatrzymywanie ciepła wewnątrz mieszkania. By rolety zewnętrznie skutecznie wypełniany swoją funkcję termoizolacyjną, konieczne jest, by w ich profilach znalazła się pianka poliuretanowa, która przez wzgląd na swoją wysoką gęstość świetnie sprawdza się jako materiał termoizolacyjny.

Z drugiej strony rolety zewnętrzne mają swoje zalety również w okresie letnim, ponieważ ograniczają dostęp promieni słonecznych do wnętrza mieszkania i tym samym przyczyniają się do zmniejszenia temperatury wewnątrz pomieszczeń nawet do dziesięciu stopni Celsjusza. Jednocześnie pozwalają kontrolować dostęp światła dziennego do pomieszczeń. Rolety zewnętrzne w pewnym stopniu izolują nas także od hałasu z zewnątrz, co szczególnie sprawdza się w przypadku, gdy dom lub mieszkanie jest położone blisko ruchliwych arterii. Dodatkowo są gwarantem prywatności, zabezpieczając nas przed wścibskimi przechodniami zaglądającymi w okna.

 

Rolety zewnętrzne są proste i wygodne w obsłudze, a szeroki wachlarz kolorów pozwala dobrać je do każdej elewacji.

 

Oknastam - rolety od profesjonalnej firmy

 
  • Jeżeli interesują Cię rolety zewnętrzne, wewnętrzne bądź o innych zastosowaniach, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą z Poznania - OKNASTAM.
  • Posiadamy szeroki wybór rolet, możliwych do indywidualnego dostosowania do wymagań klientów. Nasza ekipa montażowa błyskawicznie zamontuje rolety na Państwa oknach, w sposób profesjonalny i fachowy. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo atrakcyjna na tle konkurencji.
  • Zaufaj profesjonalistom - skontaktuj się z OKNASTAM!
Oknastam - Poznań. Rolety

Najlepszym sposobem na zabezpieczenia wnętrza zarówno przed włamaniem, jak i również przed nadmiernym nasłonecznieniem, nagrzaniem bądź utratą ciepła jest zamontowanie rolet zewnętrznych. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów rolety zewnętrzne gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale również pozwalają na zaoszczędzenie energii cieplnej oraz zabezpieczają okna przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

 

 

Rolety zewnętrzne firmy Oknastam z Poznania

Rolety zewnętrzne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, również dlatego, że ich szeroka gama kolorystyczna sprawia, że sprawdzają się one zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w tradycyjnym budownictwie. Spośród rolet zewnętrznych wyróżnia się rolety naokienne, zewnętrzne podtynkowe i zewnętrzne elewacyjne, a różnią się one między sobą konstrukcją i technologią montażu.

 

 

Wybór rolety jest ograniczony przez moment, w którym podejmiemy decyzję o jej montażu. Kiedy na etapie stawiania budynku wiemy, że chcemy zamontować rolety zewnętrzne, zostawia się wówczas przestrzeń do umieszczenia kasety, dzięki czemu nie będzie ona widoczna z żadnej strony budynku. Jeżeli jednak na montaż rolety zewnętrznej decydujemy się później, kiedy budynek jest już wykończony, możemy zamontować przeznaczoną do takich właśnie przypadków roletę elewacyjną. By kaseta nie rzucała się zbytnio w oczy, jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, a także w drewnopodobnych okleinach, dlatego bez problemu można dobrać ją do elewacji budynku.

 

Rolety zewnętrzne w mieście Poznań cieszą się dużym powodzeniem wśród jego mieszkańców, ponieważ ich zamontowanie niesie za sobą szereg korzyści. Oszczędność energii cieplnej o 30% w sezonie grzewczym, obniżenie temperatury pomieszczeń nawet o 10 stopni Celsjusza w letnich miesiącach, wytłumienie zewnętrznych dźwięków nawet o 14 decybeli, zwiększenie prywatności to tylko niektóre z zalet rolet zewnętrznych.

Dodatkowo montując rolety zewnętrzne zyskujemy panowanie nad tym, ile powietrza i światła wpada do wewnątrz pomieszczenia - wszystko to dzięki automatycznemu bądź ręcznemu sterowaniu roletą. Najważniejszą jest jednak podwyższenie bezpieczeństwa - nie bez powodu rolety zewnętrzne nazywane są często antywłamaniowymi.

 

 

Rolety zewnętrzne w Poznaniu - firma OKNASTAM

 

 

Rolety zewnętrzne Poznań

 

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rolet zewnętrznych pochodzących od cenionych w branży producentów łącznie z fachowym montażem wykonanym przez naszą ekipę.

Zapraszamy gorąco do przejrzenia naszej zakładki "rolety", bądź do kontaktu z nasza firmą - chętnie pomożemy w doborze odpowiednich rolet zewnętrznych, odpowiemy na Pastwa pytania i wątpliwości. Wystarczy wejść na zakładkę kontakt, i skorzystać z umieszczonych tam danych do kontaktu z naszą firmą Oknastam.

 

Pomiar i wycena w cenie montażu tel. 601768656